top of page
Logo Final.png

L’Українка – українська бібліотека Оттави – це соціальний проект спрямований на створення бібліотеки з колекцією україномовних книжок сучасних авторів, класиків української літератури та перекладних книжок світової літератури для дітей та дорослих, у місті Оттава (Онтаріо, Канада).

Хто створив: Ініціатором та виконавцем проекту є громадська організація Українська школа ім.Лесі Українки в Оттаві за підтримки Української Кредитової Спілки.

Де зберігатимуться книги: Усі зібрані та закуплені книги зберігатимуться у приміщенні Української Кредитової Спілки(Оттавського відділення).

Untitled design (10).png

Для кого створюється бібліотека

    Скористатися послугами бібліотеки зможуть всі бажаючі діти та дорослі, не лише учні та батьки школи. Для того, щоб скористатися послугами бібліотеки потрібно буде пройти простий процес реєстрації, який стане доступним на сайті незабаром.

Untitled design (5).png

Книги у бібліотеці

    Основну частину бібліотеки складатимуть подаровані/пожертвувані українською громадою книги. Кожен бажаючий зможе подарувати бібліотеці україномовні книги, як вживані так і нові, від 2000 року видання. У громаді проводитимуться масові збори книг та будуть розміщені бокси для книг у таких місцях, як Українські церкви, кредитові спілки тощо. Література, також, закуповуватиметься на зібрані від спонсорів та проведення фандрайзингів кошти.
    Книги у бібліотеці будуть україномовними виданнями від 2000 року. В колекції буде представлена як доросла так і дитяча література різних жанрів. У бібліотеці можна буде знайти як класиків української і світової літератури, так і сучасних авторів.

   Якщо ви хочете підтримати проект фінансово, надсилайте e-transfer на електронну адресу: lukrainkalibrary@gmail.com 

Як замовити і де забрати книги.png

Як замовити і де забрати книги

    Книги з бібліотеки можна буде переглянути та замовити на створеному для проекту сайті.

Поки сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення каталогів.

Після замовлення книг на сайті бібліотеки їх можна буде забрати у наступну суботу в приміщенні Української школи ім.Лесі Українки в Оттаві, за адресою 35 Melrose ave, від 10:30 до 11:30 ранку.

В майбутньому буде розглядатися можливість забирати замовлені книги у приміщенні Української Кредитової спілки, у визначені години.

Умови використання бібліотеки.png

Умови використання бібліотеки

    Реєстрація до бібліотеки включатиме у себе реєстраційний внесок 20CAD, який буде збиратися один раз на рік(щороку). Цей внесок буде заставою за книжки, які читачі позичатимуть у бібліотеці. Згідно умов реєстрації за один раз зареєстрований читач зможете запозичити дві книги тривалістю на один місяць. Після повернення  позичених книг можна буде взяти дві інші книги.

    Наразі проект перебуває на стадії активної розробки. Ми збираємо книги та кошти для закупівлі книг, розробляємо та наповнюємо сайт та складаємо списки майбутніх поповнень бібліотеки найцікавішими книжками для нашої громади.

    Відкриття бібліотеки заплановане на березень 2024 року. Слідкуйте за нашими оновленнями тут та на нашій групі у Facebook https://www.facebook.com/groups/392956789966478/

Ці та багато інших книг вже чекають на Вас у нашій бібліотеці

Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ - О.Дерманський

Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ - О.Дерманський

100 казок. Том 1

100 казок. Том 1

Справа Василя Стуса - В.Кіпіані

Справа Василя Стуса - В.Кіпіані

Усе буде Париж - А.Бугаєва

Усе буде Париж - А.Бугаєва

Гаррі Поттер і Келих Вогню - Дж.Ролінг

Гаррі Поттер і Келих Вогню - Дж.Ролінг

Улюблені вірші

Улюблені вірші

36 і 6 котів - Г.Вдовиченко

36 і 6 котів - Г.Вдовиченко

Спитайте Мієчку - Є.Кузнєцова

Спитайте Мієчку - Є.Кузнєцова

Твій погляд, Чіо-Чіо Сан - А.Любка

Твій погляд, Чіо-Чіо Сан - А.Любка

Моцарт 2.0 - Д.Бату

Моцарт 2.0 - Д.Бату

Наші контакти

Електронная пошта: lukrainkalibrary@gmail.com

Facebook:  https://www.facebook.com/groups/392956789966478/

bottom of page