top of page
Logo Final.png

L’Українка – українська бібліотека Оттави – це соціальний проект спрямований на створення бібліотеки з колекцією україномовних книжок сучасних авторів, класиків української літератури та перекладних книжок світової літератури для дітей та дорослих, у місті Оттава (Онтаріо, Канада).

Хто створив: Ініціатором та виконавцем проекту є громадська організація Українська школа ім.Лесі Українки в Оттаві за підтримки Української Кредитової Спілки.

Де зберігатимуться книги: Усі зібрані та закуплені книги зберігатимуться у приміщенні Української Кредитової Спілки(Оттавського відділення).

Як зареєструватися до бібліотеки

Стати читачем L’Українка - українська бібліотека Оттави Ви можете оплативши щорічний внесок у розмірі 20 CAD за посиланням нижче. Після оплати Вам на електронну скриньку, використану при проплаті, буде надіслано листа від Librarika.com з посиланням на реєстрацію. Також Ви отримаєте листа від lukrainkalibrary@gmail.com  з інструкцією щодо використання бібліотеки. Інформацію з листа Ви також можете переглянути тут.

Як замовити та де забрати/повернути книги

Переглянути та замовити книги з бібліотеки можна онлайн, користуючиcь електронним каталогом, який Ви зайдете  тут.

Після замовлення книг на сайті бібліотеки, їх можна буде забрати у найближчу суботу після дати замовлення, в приміщенні Української школи ім.Лесі Українки в Оттаві, за адресою 35 Melrose ave, від 11:00 до 11:45 ранку. Повернути книги можна буде у найближчу суботу перед закінченням Вашого замовлення за тією ж адресою, у той же час. 

Як замовити і де забрати книги.png
Untitled design (10).png

Для кого створена бібліотека

    Скористатися послугами бібліотеки можуть всі бажаючі діти та дорослі, не лише учні та батьки школи. Для того, щоб скористатися послугами бібліотеки потрібно пройти простий процес реєстрації описаний вище.

Untitled design (5).png

Книги у бібліотеці

    Основну частину бібліотеки складають подаровані та пожертвувані українською громадою книги. Кожен бажаючий може подарувати бібліотеці україномовні книги, як вживані так і нові, від 2000 року видання. Література, також, закуповуватиметься на зібрані від спонсорів та проведення фандрайзингів кошти.
    Книги у бібліотеці є україномовними виданнями від 2000 року. В колекції буде представлена як доросла так і дитяча література різних жанрів. У бібліотеці можна буде знайти як класиків української і світової літератури, так і сучасних авторів. У бібліотеці, також, є невелика колекція англомовних книг про Україну.

   Якщо ви хочете підтримати проект фінансово, надсилайте e-transfer на електронну адресу: lukrainkalibrary@gmail.com 

Умови використання бібліотеки.png

Умови використання бібліотеки

    Реєстрація до бібліотеки включає у себе реєстраційний внесок 20CAD, який буде збиратися один раз на рік(щороку). Цей внесок буде заставою за книжки, які читачі позичатимуть у бібліотеці. За один раз зареєстрований читач зможете запозичити дві книги тривалістю на один місяць. Після повернення  позичених книг можна буде взяти дві інші книги.

    Відкриття бібліотеки заплановане на 22 березеня 2024 року. Замовити книги з каталогу можна буде від 1 квітняСлідкуйте за нашими оновленнями тут та на нашій групі у Facebook https://www.facebook.com/groups/392956789966478/

Ці та багато інших книг вже чекають на Вас у нашій бібліотеці

Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ - О.Дерманський

Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ - О.Дерманський

100 казок. Том 1

100 казок. Том 1

Справа Василя Стуса - В.Кіпіані

Справа Василя Стуса - В.Кіпіані

Усе буде Париж - А.Бугаєва

Усе буде Париж - А.Бугаєва

Гаррі Поттер і Келих Вогню - Дж.Ролінг

Гаррі Поттер і Келих Вогню - Дж.Ролінг

Улюблені вірші

Улюблені вірші

36 і 6 котів - Г.Вдовиченко

36 і 6 котів - Г.Вдовиченко

Спитайте Мієчку - Є.Кузнєцова

Спитайте Мієчку - Є.Кузнєцова

Твій погляд, Чіо-Чіо Сан - А.Любка

Твій погляд, Чіо-Чіо Сан - А.Любка

Моцарт 2.0 - Д.Бату

Моцарт 2.0 - Д.Бату

Наші контакти

Електронна пошта: lukrainkalibrary@gmail.com

Facebook:  https://www.facebook.com/groups/392956789966478/

bottom of page