top of page

3 - 4 класи
Grade 3 - 4

4-2022-2023.JPG
3-2022-2023.JPG

Діти віком 8-9 років

У 3-4 класах учні продовжують вдосконалювати навички читання, письма та усної мови, починають системно вивчати історію України. Важливою складовою цього класу є граматика, учні знайомляться з різними частинами мови, з будовою речень та вчаться  правильно вживати їх в усній та письмовій формі. Вивчення граматики проходить у ігровій формі, адже саме ігрові види роботи дають змогу учням засвоювати вивчене легше, швидше і веселіше, при цьому значно краще запам’ятовується те, що викликає зацікавлення.

Здобуті під час гри знання закріплюються через роботу над різноманітними завданнями, які вчитель готує до уроку, наприклад письмові вправи, діалоги, вікторини тощо. 

У 3-4 класі учні починають читати сучасну українську художню літературу, тим самим закріплюючи навички читання, збагачуючи словниковий запас та захоплюючись українською книгою. 

Іншою важливою частиною уроку є вивчення історії українських земель від найдавніших часів до сьогодення у спрощеній описовій формі. Учні ще не вивчають дат та імен, але вже розуміють історичну послідовність подій.  Для того, щоб діти краще сприймали інформацію, вона подається у легкодоступній формі, коротко, з ілюстраціями та відео. 

Дітям 8-9 років все ще складно всидіти на місці довго, тому вони мають танцювальну перерву під сучасну українську музику (адже музика є чудовим способом пасивного вивчення мови).

bottom of page