top of page
crew_edited.jpg
yulia_kubin_photo_resized.jpg

 

 

Пані Юлія -  директор школи

   Наші батьки і вчителі зуміли створити в школі справжню сімейну атмосферу, де кожен знає один одного.

  Якщо ви недавно приїхали до Канади і хочете знайти українське середовище для себе та ваших діточок, тоді наша українська суботня школа радо запрошує вас! 

Untitled design.jpg

 

 

Пані Тетяна - голова батьківського комітету

Адміністрація - Віктор Стецькевич - Скарбник.jpg

 

 

Пан Віктор - скарбник школи.

225769492_2605449209752080_2845500677903464955_n_edited.jpg

 

 

Пані Мар'яна - секретар школи

image0.jpeg

 

 

Пані Тереза – опікун школи

п.Віта - вчитель дошкільнят.jpg

 

 

Пані Віта - вчителька молодших дошкільнят

   Моя життєва філософія - ДІТИ ЩАСЛИВІ - коли зростають у любові. 

   Моє кредо: навчати дітей з любов'ю. мета: зацікавити дітей до пізнання, прищепити любов до читання українською, розбудити потяг до українських традицій. Рік за роком я іду до своєї мети за допомогою: творчого підходу, нестандартних уроків, цікавих вправ та міні проектів.

   Завдання, яке ставлю для себе, як вчителя : разом з батьками, виховати в дитині відповідальну та впевнену в собі особистість.

паніОксана.jpeg

 

 

 Пані Оксана – вчителька молодших дошкільнят

 

Випускниця Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.
 

За фахом викладач англійськоі та китайської мови та зарубіжної літератури.


Більше 18 років працюю з дітками молодшого шкільного віку та дошкільнятами. Мала успішний досвід організації приватного дошкільного закладу в місті Київ.


Моє покликання - бути поряд з дітками, показувати ім безмежні можливості, вчити добру і повазі, а також вчитися в них відвертості та вмінню радіти кожної миті життя.

 

 

Пані Юлія – вчитель дошкільнят та молодших першокласників

   Мене звати Юлія. Я з міста Одеса. Закінчила Одеський Національний університет ім. Мечникова за фахом  філолог, викладач англійської мови та літератури.

   З дитинства мріяла бути вчителькою. Це моє натхнення та покликання!  Люблю й розумію дітей. А любов дитини до навчання, до школи починається з любові до вчителя.

   Вважаю, що любов дитини до навчання можно прищепити через гру та творчий підхід. Вірю, що навчаючи дітей, прищеплюючи  їм любов до рідної мови та культури - роблю світ краще!

п.Софія - вчитель 1-2 класів.jpg

 

 

Пані Софія - вчитель 1 класу

   Мене звати Софія, я народилася в Рівному, виросла в Торонто, і тепер навчаюсь в Оттавському університеті (uOttawa).

   Волонтерила через ГО GoCamp та допомагала викладати англійську мову в українських таборах. Мої хобі - музика, танці, і цифрова та плівкова фотографія.    Я також захоплююсь глобальною політикою та працюю в Парламенті.

 

 

Пані Олена - вчитель 2-3 класів

Моє педагогічне кредо “Навчання із захопленням, виховання з любов‘ю та радістю.”
Хто я: родом із Запоріжжя, закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю “Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи,  практичний психолог.”  Досвід роботи за фахом 13 років в школі в Україні. 

Мій стиль роботи : У роботі з учнями використовую ігрові подорожі, розумові розминки, дидактичні розвивальні ігри, фізкульт-хвилинки в ігрових формах. Здійснюю індивідуальний  підхід  до  дитини  як  до особистості.

 

 

Пані Оксана – вчитель 3 класу

   Маю вищу освіту, закінчила Переяслав-Хмельницький ДПІ імені Григорія Сковороди. Працюю вчителем 19 років, 8 років - вчителем початкових класів.

   Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях- мудрість».

п.Олена - вчитель 3-4 класів.jpg

 

 

Пані Олена - вчитель 4 класу

   Мене звуть Олена. Освіта - вища. Я з західної України, тому тільки тут, у Канаді, зрозуміла, що дійсно "мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає"(Х. Арце). 

   Тому, я хочу донести до кожного свого учня, що розмовляти українською мовою - ЦЕ МОДНО!

   Українська – це престижно, трендово і стильно! ВЧІТЬ МОВУ разом з нами і будьте в ТРЕНДІ!

п.Майя - вчитель 5-6 класів.jpg

 

 

Пані Майя - вчитель 5-6 класу

З раннього дитинства я полюбляла вивчати мови та літературу.

Сьогодні я вільно володію 5 мовами, Окрім рідної української я знаю французьку, англійську, російську та арабську.

Але українська завжди залишається моєю найріднішою та найкращою! Я дуже вдячна можливості вчити учнів та передавати їм нашу солов‘їну мову та культуру.

 

 

Пані Валентина – вчитель 6 класу

   Я - волинянка з міста Луцька. Бути вчителем - це мрія з дитинства! Працюючи в Україні вчителем зарубіжної літератури, ніколи про це не пожалкувала !

   Освіту здобувала в Луцькому педінституті ім.Лесі Українки. І це знаково, що сьогодні маю можливість донести свої знання і любов до України нашим маленьким українцям в Канаді! "Україна починається з тебе" – це слова, якими я розпочала знайомство з дітками ! Сьогодні, як ніколи, головний індентифікатор українця - це мова! То ж вирушаймо в подорож за найкращими скарбами нашого краю, краю працелюбних геніїв і талановитих митців!

 

 

Пані Христина – вчитель 7-8 класів

   Я народилася та виросла в місті Бердянськ на узбережжі Азовського моря. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіта. Мова та література (англійська та болгарська)» та здобула ступінь магістра з Педагогіки вищої школи.    В Україні працювала вчителькою більш ніж 5 років. Була тренером та координатором дебатних команд в молодіжному клубі «Співдружність». Моє педагогічне кредо: Якщо хочеш виховати в дітях сміливість розуму, зацікав їх проблемним завданням і відкрий їм радість співтворчості.  У педагогічній діяльності завжди дотримуюсь принципу поєднання активного навчання та розвитку критичного мислення.

337022978_737737644762888_7149092226943426318_n.jpg

 

 

Пані Альбіна – вчителька української як іноземної мови

 

 

Пані Галина – музичний керівник та організатор концертів

   Наші діти – наша надія, наша радість. Моє завдання сіяти зернята доброти в дитячі серця, переконана урожай обов’язково буде. Занурити учнів у чудовий, прекрасний і цікавий світ мистецтва, роблячи акценти на збереженні та промноженні українських звичаїв та традицій. Донести розуміння перкрасного у мистецтві, допомогти реалізувати музично творчі здібності, можливості та інтереси у діточок.

 

 

Пан Сергій – вчитель мистецтва

   Художню та педагогічну освіту отримав в Україні, місто Кривий Ріг. Надихаюся природою, живописом та музикою. Обожнюю запах олійних фарб. Вважаю, що діти з малку повинні вчитися розуміти та цінувати мистецтво. Тому, я працюю як над покращенням художніх здібностей дітей, так і над вихованням всебічно розвиненої особистості.

 

 

Пан Дмитро – вчитель онлайн класів

   Народився в Києві. За фахом - перекладач та викладач, володію кількома мовами.

Викладав як іноземні мови (наприклад, німецьку в Карлтонському університеті), так і українську - цілком англомовним канадцям.

   Мої зацікавлення - історія, географія, подорожі, культура України та сусідніх країн.

bottom of page