top of page

Дошкільнята
KG

molodshi_doshkilnyata.jpg
starshi_doshkilnyata.jpg

Діти віком 4-5 років

У класах Дошкільнят  дітки, що готуються до школи, починають вивчати українську мову та знайомитися з навколишнім світом у ігровому форматі. Адже гра – найкращий спосіб мотивації та формування позитивного досвіду від навчання. 

Учні вивчають букви українського алфавіту, вчяться писати їх та починають утворювати з букв склади, що закладає основу подальших навиків читання українською. 

На уроках дітки вчяться вести бесіду, правильно будувати запитання, розуміти та переповідати короткі історії. Для розвитку правильного і гарного мовлення дуже важливий словниковий запас, тому кожен урок присвячений знайомству з новою темою, та вивченню лексики, що відноситься до теми. Наприклад: Погода, Осінь, Овочі та фрукти, Одяг тощо. 

Важливою складовою уроків для Дошкільнят є творчі завдання, такі як малювання, аплікація, ліпка та багато іншого. Творчі завдання допомагають діткам закріпити знання, які вони отримали на уроці, розвивати дрібну моторику, залишають чудову пам’ятку про урок та перетворюють процес навчання в захоплюючу пригоду. Матеріали для творчості забезпечуються школою. 

bottom of page