top of page

1 - 2 класи
Grade 1 - 2

2024-1.jpg
2024-2.jpg

Діти віком 6-7 років

У 1-2 класах учні продовжують вивчати українську мову та починають ближче знайомитися з Україною. Основна увага звертається на вироблення навичок читання та письма українською.  Учні починають читати по складах і, впродовж року, вдосконалюють це вміння за допомогою технік швидкочитання.  Кожного уроку учні мають змогу практикувати написання українських слів, а згодом і речень, друкованими буквами та прописом. У 1-2 класах особлива увага приділяється роботі над прописами, адже це не лише навчання каліграфії, але й розвиток дрібної моторики, логічного мислення та чудове тренування на концентрацію. 

Важливою складовою уроку є робота над усною мовою учнів, та вироблення правильної вимови через бесіди, ігри, прослуховування казок, перегляд коротких мультфільмів, та вивчення віршів. 

Частина уроків присвячена збагаченню словникового запасу дітей за різними темами, наприклад: види транспорту, будова тіла, їжа, емоції тощо. У 1-2 класі учні вивчатимуть не лише повсякденну лексику, але й літературну мову, синоніми, антоніми тощо. 

Всі матеріали, що використовуються на уроці та для самостійного опрацювання є сучасними навчальними посібниками, робочими зошитами та програмами, розробленими в Україні для носіїв української мови. При цьому кожен ресурс адаптується вчителем до потреб учнів у класі. 

Вже з першого уроку учні починають своє захопливе знайомство з Україною, впродовж року вони зможуть дізнатися більше про географію України, почнуть ознайомлення з історією, звичаями та традиціями, дізнаються про визначні місця та визначних людей України.

Для того, щоб з малого віку діти чули українську музику та в майбутньому самі слухали її, щоуроку вони мають невелику руханку під сучасні українські пісні. Це дає можливість учню переключити увагу, розім’ятися та продовжувати вивчення мови через прослуховування веселої музики.

bottom of page